РЕЄСТРАЦІЯ ВXІД
 • КУРС ВАЛЮТ
 • $  €
 • ОРЕНДА
 • - ПРИМІЩЕННЯ
 • - АВТОСЕРВІСУ
 • - ТЕРИТОРІЇ    

 • НАШІ ПАРТНЕРИ


  Умови використання

  ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД". Всі дані, інформація, текст, програми, логотипи компаній, малюнки та івсе інше, що розташоване на сайті є об'єктом авторського права. Копіювання та розміщення матеріалів сайту в інших джерелах без згоди адміністрації ринку заборонено.

  www.avtotorg.com.ua є власністю компанії ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД", вул Богданівська 44, м.Львів, Україна.

  1. Дані Умови регулюють взаємовідносини між ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД" та користувачами сайту. Будь-який користувач сайту, що використовує інформацію, розміщену на сайті, автоматично погоджується з нашими Умовами. Він також погоджується,  що дані Умови є власністю ТзОВ "Всесвіт ЛТД" і можуть бути змінені власником без повідомлення інших зацікавлених сторін.

  2. ТзОВ КВФ"Всесвіт ЛТД" створює свої власні бази даних автомобільної техніки, які безкоштовно доступні через пошуковий інтерфейс інтернет-сайту www.avtotorg.com.ua. Якщо будь-яка особа купує автомобіль, знайдений за нею допомогою www.avtotorg.com.ua то адміністрація ринку не є посередникоми, агентом, чи представником жодної зі сторін: avtotorg.com.ua лише надає послуги по розміщенню загальнодоступних рекламних оголошень.

  3. Будь-яка особа (фізична чи юридична) може внести довільну кількість оголошень про продаж автомобілів в базу даних сайту на безкоштовній чи платній основі у відповідності із розцінками avtotorg.com.ua (платними на даний час є лише гарячі пропозиції).   

  4. Вважається, що avtotorg.com.ua виконав свої зобов'язання, якщо оголошення клієнта було доступним на сайті протягом часу, заданого ним підчас розміщення.

  5. Оголошення може бути розміщене лише у формі, визначеній avtotorg.com.ua та в зазначеній категорії. При розміщенні оголошення у неправильній категорії, адміністрація сайту має право видалити оголошення або перемістити його у категорію, яка звідповідає формату сайту.

  6.
  a) Зміст оголошення:
  • клієнт, який розмістив оголошення в базі даних avtotorg.com.ua підтверджує цим розміщенням достовірність поданої інформації. Якщо клієнт зауважив помилку в поданій інформації, він може виправити її самостійно, або звернутися до адміністрації;
  • відповідальність за відповідність реальності фотографій, пробігу, ціни і всієї іншої наданої інформації, покладається на клієнта, який розмістив оголошення;

  b)ТзОВ  КВФ "Всесвіт ЛТД"  не несе відповідальності за зміст оголошень, які розміщені не адміністрацією сайту (адміністрація сайту розміщує оголошення про автомобілі, які перебувають в продажі на автостоянці-автохаузі та про автомобілі, що продаються на аукціонах).
  ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД" не несе жодної відповідальності за збитки, причинені неповною або недостатньою інформацією, поданою в оголошенні або щодо використання інформації третіми сторонами.
  ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД" не несе жодної відповідальності, що випливає з договорів купівлі-продажі техніки, розміщеної в базі даних  www.avtotorg.com.ua

  7. ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД" не несе відповідальності за виконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання мало місце по причині форс-мажорних обставин. Під форс-мажором розуміються непередбачувані обставини, які адміністрація сайту не мала можливості змінити (пожежі, стихійні лиха, військові дії, первантаження серверів, апаратні аварії на вузлах сітки Інтернет, збої технічного забезпечення користувачів сайту, провайдерів зв'язку і т.д.). В таких випадках ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД" не несе  жодної відповідальності за будь-які збитки клієнтів, включаючи втрату прибутку.

  8. Дані Умови вступають в силу з 01.04.2009 року  і діють до їх відміни чи зміни власником.