РЕЄСТРАЦІЯ ВXІД
 • КУРС ВАЛЮТ
 • $  €
 • ОРЕНДА
 • - ПРИМІЩЕННЯ
 • - АВТОСЕРВІСУ
 • - ТЕРИТОРІЇ    

 • НАШІ ПАРТНЕРИ


  Про нас

  Адреса:
  м.Львів, вул.Богданівська, 44

  Телефон:
  (097) 101 00 44
  (067) 674 92 06
  (032) 294 12 12
  (067) 173 70 27


  Режим роботи авторинку:

  Продаж автозапчастин

  З вівторка по неділю (включно)

  з 9:00 до 16:00

  Значна частина магазинів працює і в понеділок

  Продаж автомобілів

  Субота з 06:00 до 14:00

  Неділя з 08:00 до 14:00

  Як доїхати

  До авторинку можна доїхати за допомогою маршрутних таксі №№39,19

  Послуги:

  Стоянка-продаж.
  Ви можете залишити свій автомобіль на стоянці і він буде в продажу щодня з 09:00 до 18:00     (098-000-53-00)

  На ринку присутня повна безпека: забезпечено фізичну охорону, встановлено відеоспостереження

  На сайті створено пошукову систему по знаходженню автозапчастин на ринку. Коли Ви зайдете на сторінку "Автотовари" та напишите назву потрібної автозапчастини, аксесуару чи автохімії,  то отримаєте номер магазину, який торгує таким товаром та його контактний телефон.

  Історія

  Найбільший ринок Львівщини до травня 1994 року знаходився на вулиці Хабарівській. Причина переміщення цього ринку на вул. Богданівську - необхідність у збільшенні торгівельних площ, створенні повноцінної інфраструктури, покращанні умов обслуговування і, що найголовніше,  у забезпеченні повної безпеки покупців та продавців автомобілів.

  Наприкінці 90-х керівництво компанії ТзОВ КВФ "Всесвіт ЛТД" звернуло увагу на відсутність у місті Лева якісних послуг з організації торгівлі вживаними автомобілями, автозапчастинами до них та іншими супутніми товарами. Компанія, яка на той час займалася організацією надання таких послуг, не змогла в ці важкі роки становлення бізнесу захистити відвідувачів авторинку від засилля кримінальних груп та різноманітних шахраїв. Були неодноразові випадки коли покупці і продавці автомобілів залишалися і без автомобілів і без грошей.

  У 2000 році за сприяння міської влади та тодішнього мера В.Куйбіди був вперше у Львові закладений фундамент успішної та безпечної діяльності авторинку.

  У планах на майбутнє: відкриття аукціону з продажі автомобілів, співпраця з банками по продажу на аукціонах конфіскованих автомобілів, збільшення території стоянки-автохаузу (з наданням покупцям ряду додаткових послуг)

  Головним завданням керівництва авторинку є збереження колективу авторинку, забезпечення підприємцям, продавцям па покупцям автомобілів безпеки та комфорту.

  Схема авторинку

  Купити автомобіль. Продати автомобіль. Львів.

  Кожен львів'янин знає, що Авторинок "Кривчиці" - найбільший ринок вживаних автомобілів на Львівщині. На території авторинку можуть розміститися сотні автомобілів і кожен потенційний покупець має можливість наочно побачити всіх їх. Останнім часом на авторинку, окрім легкових автомобілів,  виставляються на продаж багато бусів (як пасажирських так і вантажних), вантажні автомобілі, причепи, трейлери, спецтехніка. Розмістивши свій транспортний засіб на стоянці авторинку, що круглодобово перебуває під охороною (також ведеться відеоспостереження), Ви збільшуєте свої шанси в стислі терміни продати його. Для потенційних покупців повідомляємо, що оглянути транспортні засоби, які перебувають на стоянці, можна кожного дня (див. режим роботи авторинку).

  Наші традиції

  З 2006 року нами започатковано традицію святкування свята Водохреща на авторинку. 
  В цей день відбуваються традиційні обряди – освячення води, купання в ополонці.
  А опісля, можна зігрітися гарячою кавою у нашому автокафе.
  Запрошуємо всіх приєднатися до нас.


  Керівництво


  Юрій Давидов  
  Тел.:(096) 274 95 45
       
    Гладун Андрій Тел.:(067) 674 92 06
      andriy.hladun.0072@gmail.com